Tu jesteś   »   Forum   »   pomorskie   »   Powiat kartuski   »   Sierakowice   »   Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec

Skierniewice

www.foxy.pl

Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec
Ostani post 29-09-2015 14:56:41 GoWork. 0 Odpowiedzi.
Do druku
Sortuj:

Autor Wiadomości
GoWork
Posts:263067
GoWork

1 29-09-2015 14:56:41
  • Cytuj
  • Odpowiedz
Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego Pana Wolfganga, który mieszka w okolicach Ludwigsburg.
Pan choruje na Parkinsona, demencję i ma problemy z nietrzymaniem moczu. Zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy by wstać.
Obowiązki:
Do głównych obowiązków opiekunki należeć będą czynności opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w kąpielach, przy jedzeniu. Oprócz tego zmiana pielucho-majtek oraz przenoszenie z wózka na łóżko.
Dodatkowo prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, sprzątanie domu.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę oraz czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7084 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paulina.polczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 730102235 o treści: 7084 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Gdańsku
ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510
www.opiekunka.gowork.pl

Szybka odppwiedź
toggle
  Użytkownik:
Temat:
Treść:
Kod bezpieczeństwa:
Obrazek CAPTCHA
Wprowadź kod z powyższego obrazka do pola poniżej:
(wielkość liter MA ZNACZENIE !!!)